אודות עורך דין חן הולנדר
עורך הדין חן הולנדר הינו בוגר המרכז האקדמי למשפט ולעסקים, בעל תואר ראשון במשפטים LL.B ומצטיין לימודי החטיבה למשפט פלילי ולקרימינולוגיה.
לעורך דין חן הולנדר העוסק במשפט הפלילי, המשפט הצבאי ובדיני תעבורה ניסיון בייצוג וייעוץ לנחקרים, חשודים, עצורים ונאשמים במגוון עבירות והליכים פליליים בפני הערכאות השיפוטיות השונות, בבתי המשפט לתעבורה, בתי משפט השלום והמחוזיים, ובבית המשפט העליון.
עו"ד חן הולנדר פועל מתוך אמונה כי עבודת הסנגור הפלילי הינה שליחות בעלת חשיבות עליונה, ומתפקידיו הבולטים של הסנגור לחתור באופן תדיר לשמירה על זכויותיהם של עצורים ונאשמים ברגעים הקשים בחייהם.
כל אדם נורמטיבי עשוי למצוא עצמו במהלך חייו מסובך בפלילים, עו"ד הולנדר מאמין כי במצב זה על הנחקר, החשוד, העצור או הנאשם להסתייע בכל כוחותיו ומשאביו לשם קבלת סיוע משפטי ראוי ומקצועי, כדי להתייצב איתן אל מול כוחותיהם ומשאביהם הבלתי נדלים של גופי החקירה, מערכות אכיפת החוק ורשויות התביעה הפלילית.
עו"ד חן הולנדר מאמין ומקפיד על מתן סיוע משפטי אישי ללקוחותיו, ועל קיום קשר הדוק ומלווה עם בני משפחותיהם וקרוביהם, תוך שימת דגש על שמירת החסיון בין עורך הדין ללקוח, נאמנות, מקצועיות ודיסקרטיות.
במקרים דחופים ניתן ליצור קשר עם עו"ד חן הולנדר גם בטלפון האישי שמספרו: 052-6572289, במקרי ייעוץ טרום חקירה וסיוע דחוף לעצורים, ניתן ליצור קשר עם עו"ד הולנדר גם בכל שעות הלילה.


 

*** המידע באתר עו"ד חן הולנדר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, ואינו מהווה המלצה ו/או ייעוץ בשום צורה ודרך  לנקיטת הליכים משפטיים או להימנעות מנקיטתם. תוכן האתר מובא לשם אינפורמציה כללית ואין להסתמך על האמור בו, כל המסתמך על המידע באתר זה בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מעו"ד חן הולנדר כל אחריות.
ליצירת קשר: טל: 052-6572289 | דוא"ל:  Hen-h@bezeqint.net